Szanowni Państwo !

Arrow

Od blisko 25 lat Jointex  organizuje imprezy szkoleniowe, seminaria, podróże motywacyjno-integracyjne, służbowe, jak również pobyty dla firm na wszystkie znane targi, salony branżowe oraz wystawy gospodarcze w kraju i za granicą.

Dzięki proponowanym przez nas wyjazdom wiele przedsiębiorstw, nawiązało korzystne kontakty branżowe, co zaowocowało przyszłymi umowami o współpracy.

Na Państwa życzenie zorganizujemy wyjazd na wybraną wystawę, zarezerwujemy hotel, wynajmiemy samochód, przedstawimy ofertę imprez towarzyszących, poinformujemy o innych targach zagranicznych z danej branży.

We manage you win

Wyjazdy integracyjne

Organizujemy seminaria, szkolenia w najciekawszych obiektach, zakątkach Polski i Europy. Pobyty urozmaicamy o turnieje paintnallowe, rafting, programy przetrwania, wspinaczkę skałkową, walki rycerskie, śnieżne safari, przeloty balonem, imprezy plenerowe, folklorystyczne biesiady.

Podczas wyjazdów motywacyjno-integracyjnych dla przedstawicieli handlowych, wybranych kluczowych klientów oraz Państwa pracowników możemy połączyć seminaria z wypoczynkiem, rekreacją oraz programem artystycznym i obsługą gastronomiczną.

Przygotowane przez nas spotkania okolicznościowe, podróże służbowe zawsze staramy się dostosować do możliwości finansowych, wymagań i zainteresowań Klienta. Jesteśmy otwarci na spełnienie oczekiwań każdej firmy.

Wyjazdy organizowane przez JOINTEX będą świetną metodą kreowania pozytywnego oblicza firmy, integrując jej kadrę i pracowników.

Domki Mazury

Nasze biuro podróży oferuje również wynajem domków letniskowych oraz mieszkań wakacyjnych w gospodarstwach agroturystycznych na Warmii i Mazurach. Atrakcyjna lokalizacja, dobry standard domków oraz korzystne ceny to gwarancja udanego wypoczynku.