Weekend w Budapeszcie dla Twojej firmy

Arrow

Budapeszt to ciekawe miejsce na incentive - stare uliczki tchną atmosferą minionych lat, tradycyjne winiarnie kuszą swoimi aromatami, restauracje zapraszają na pikantne, węgierskie dania.

Budapeszt - do tej nazwy węgierskiej stolicy przywykła większość z nas . I nawet jeśli znamy jego drugie określenie: "Perła Dunaju", niewiele z nas zdaje sobie sprawę z jego trafności. Lecz, gdy sami staniemy w końcu na Zamkowym Wzgórzu i spróbujemy ogarnąć wzrokiem jego wspaniałe budowle, majestatyczne mosty i rozchodzące się promieniście aleje, jasnym staje się, że to jest jedno z najpiękniejszych miast naszego kontynentu.

Program Wyjazdu

Dzień 1
Przyjazd do hotelu, koktajl powitalny, przejazd autokarem przez rozświetlone miasto do typowej węgierskiej restauracji znajdującej się na wzgórzach budańskich, gdzie uczestnicy zjedzą 3-daniową kolację z winiem. Po posiłku odbywa się pokaz ludowych tańców i pieśni madziarskich. Po przedstawieniu uczestnicy wycieczki podziwiają miasto ze wzgórza Gellerta, następnie częstowani są na Starówce pożegnalnym drinkiem.

Dzień 2
Przedpołudniowe zwiedzanie miasta z przewodnikiem w języku polskim, kąpiel w secesyjnych kąpieliskach Gellertfuerdo, rejs po Dunaju, Królewska kolacja z muzyką i tańcami połączona z turniejem rycerskim.

Dzień 3
Przejazd do samego serca węgierskiej puszty, Kecskemet i krótki spacer po mieście. Następnie turyści przewożeni są do centrum jazdy konnej, gdzie specjalnie dla nich przedstawiony jest program ujeżdżania zwierząt, w tym pokazy jazdy konnej, pokazy powozów i bryczek oraz zwykłych tradycyjnych wozów ciągnionych przez woły i osły. Po obiedzie w tradycyjnej węgierskiej karczmie powrót do Budapesztu.
Dla chętnych możemy zorganizować podróż pociągiem retro aż na Pusztę oraz niespodziewane przeżycia - porwanie przez Czikoszy - mistrzów konnej jazdy.

Dzień 4
Po śniadaniu wyjazd do kraju.

 

Szczegółowy program z przyjemnością przygotujemy na Państwa życzenie.

Kontakt:
targi@jointex.pl