Kopenhaga konferencje na fali

Arrow

Konferencje na fali to kusząca propozycja, nie tylko na atrakcyjność miejsca. Można połączyć przyjemne z pożytecznym. Spotkania na morzu różnią się od tych na lądzie. Tutaj nikt nie przeszkadza więc spokojnie można przedyskutować nowe pomysły i rozwiązania. Z dala od biura, w tak nietypowym otoczeniu, odizolowani od codziennych problemów, uczestnicy spotkania bez reszty będą mogli skupić się na temacie konferencji.

Wspaniałą gratką dla uczestników spotkania może być także zwiedzanie cudownej Kopenhagi. Najlepiej zwiedzać pieszo, większość atrakcji turystycznych znajduje się bowiem w stosunkowo niewielkim centrum. Stolica Danii oferuje bogactwo miejsc zarówno do zwiedzania, jak i do zabawy. Już na wybrzeżu witamy się z najsłynniejszym symbolem miasta, brązowym posagiem Małej Syrenki, która dzielnie strzeże stolicy od niemal stu lat.

Program Konferencji

Dzień 1 (czwartek)
09:30 - odprawa na terminalu promowym w Świnoujściu zaokrętowanie uczestników konferencji na promie drink powitalny
10:30 - wyjście promu na morze obrady konferencyjne z przerwą na kawę obiad w restauracji obrady konferencyjne z przerwą na kawę
19:30 - przypłynięcie do Kopenhagi kolacja w typowej duńskiej restauracji

Dzień 2 (piątek)
śniadanie w hotelu, przedpołudniowe zwiedzanie miasta, obiad, czas wolny
20:00 - zaokrętowanie uczestników na promie
21:00 - wypłyniecie promu na morzu, kolacja w restauracji
23:00 - rozpoczęcie programu artystycznego - dancing, dyskoteka

* Jeśli mają Państwo do omówienia wiele spraw - a więc spotkanie musi potrwać dłużej niż jeden dzień - proponujemy dokończyć rozpoczęta rozmowę konferencję w hotelu po drugiej stronie Bałtyku.

Szczegółowy program z przyjemnością przygotujemy na Państwa życzenie.

Kontakt:
turystyka@jointex.pl