Weekend w Pradze dla Twojej firmy

Arrow

Praga, jedno z najpiękniejszych miast Europy i świata, corocznie odwiedzane przez miliony turystów, dziś otwiera się przed Państwem. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia Pragi w dowolnej porze roku, bo przez okrąglutkie 365 dni w roku Praga jest po prostu piękna.

Praga zwana też jest "Złotą Pragą", "miastem stu wież", "złotym okrętem na Wełtawie", "Matką Miast" lub "Sercem Europy", a jej bogata historia ukazuje się każdemu turyście w postaci romańskich, gotyckich, renesansowych, barokowych i klasycystycznych budowli. Miasto, swoim urokiem i klimatem czaruje zarówno turystów jak i jego rdzennych mieszkańców.

Program wyjazdu

Dzień 1
Przyjazd do Pragi, powitalny koktajl, uroczysta kolacja w restauracji z wieczorem folklorystycznym. Nocne zwiedzanie.

Dzień 2
Zwiedzanie Hradu, przejazd po mieście historycznym tramwajem, w wagoniku poczęstunek piwem i drobnymi przekąskami. Spacer po Starym Mieście. Wizyta w Browarze Smichov - poznanie nowoczesnych i tradycyjnych metod warzenia piwa, degustacja. Kolacja w klasztorze, gdzie goście obsługiwani są przez mnichów.

Dzień 3
Wizyta w cesarskiej hucie szkła - każdy uczestnik może samodzielnie wykonać kryształową pamiątkę.
Rejs po Wełtawie. Średniowieczna biesiada z cesarzem Karolem IV lub Rudolefem II - powitanie pucharami z winem w średniowiecznej kuchni, gdzie krzątają się służące, a z boku bawią się mieszczanie. Powitanie w głównej sali piwnicznej przez cesarza, który przybywa na ucztę w towarzystwie licznej świty.
Służący przynoszą dzwony z piwem, a stoły uginają się pod ogromnymi misami z jedzeniem przyrządzonym według starych przepisów. Przez cały wieczór przygrywa muzyka i odbywa się spektakl taneczny.

Dzień 4
Czas wolny. Powrót do kraju.

 

Szczegółowy program z przyjemnością przygotujemy na Państwa życzenie.

Kontakt:
turystyka@jointex.pl