Italia Grand Prix F1

Arrow

Na przedmieściach Mediolanu leży jeden z najstarszych torów wyścigowych Formuły 1, na którym odbędzie się Grand Prix Włoch. Autodromo Nationale di Monza zbudowano w 1922 roku w ciągu 100 dni. Od 1950 roku Monza niemal nieprzerwanie gości mistrzostwa świata Formuły 1.

Przykładowy Program

Dzień 1
Przylot do Bergamo z Krakowa o godz. 9:00. Transfer do hotelu w Mediolanie. Zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny na zwiedzanie Mediolanu.

Dzień 2
Kwalifikacje na torze Monza - opcjonalnie według wykupionego biletu

Przykładowy program fakultatywny
?�niadanie. Zwiedzanie Mediolanu z przewodnikiem: między innymi Piazza Duomo, Accademia Brera, katedra Santa Maria delle Grazie ("z Ostatnią Wieczerzą" Leonarda da Vinci), Zamek Sforzów. Lunch w jednej z mediolańskich restauracji. Zakupy w światowym centrum mody: Czworobok wyznaczają ulice Via Montenapoleone, Via Sant`Andrea, Via della Spiga i Via Manzoni. Swoje sklepy mają tu najbardziej znani projektanci "alta moda" - Armani, Versace, Gucci, Prada, Valentino.

Dzień 3
?�niadanie, Wyścig GP2, Start Grand Prix F1, Transfer na lotnisko w Bergamo, wylot do Krakowa.

 

Propozycja zakwaterowania (Hotel ****)
Hotel zlokalizowany jest parę minut prywatnym autobusem hotelowym od centrum Mediolanu. Na terenie hotelu znajduje się: pole golfowe, korty tenisowe, basen, fitness center z jacuzzi.

 

Szczegółowy program z przyjemnością przygotujemy na Państwa życzenie.

Kontakt:
turystyka@jointex.pl