Arrow
Praga-stolica i największe miasto Republiki Czeskiej położona nad Wełtawą.
 
Historyczne centrum miasta jest unikatową symbiozą wszystkich stylów architektonicznych. Już od średniowiecza miała opinię jednego z najpiękniejszych miast świata.
 
1 Dzień Zbiórka na lotnisku im.Fryderyka Chopina w Warszawie na dwie
godziny przed planowanym odlotem.Wylot z Warszawy do Pragi.

 2 Dzień Po przylocie wspaniały spacer Średniowiecznym Mostem Karola który został wzniesiony z piaskowca.To jedyna tego typu konstrukcja w naszej części Europy. Lunch . Planowany rejs rzeką Wełtawą. Następnie zwiedzamy  Pałac Wallensteina ze wspaniałymi ogrodami na  Hradczanach. Kolacja w restauracji " u Kalicha". Nocleg w hotelu. 

3 Dzień Po śniadaniu. Zwiedzanie Miasta:-barokowy klasztor Norbertanów na Starchowie -panorama miasta z ogrodów  klasztornych,-pałac Czerninów -jedna z największych barokowych rezydencji w Europie Środkowej,-sanktuarium MB Loretańskiej-najważniejsze sanktuarium maryjne w Pradze -zwiedzanie bogatego skarbca ze słynną Diamentową Monstrancją- Hradczany: katedra Św.Wita - najokazalsza gotycka świątynia w Europie Środkowej,- panorama z wieży zegarowej i zamek królewski, Złota uliczka -najbardziej nastrojowe miejsce na praskim zamku.Lunch.  Spacer po Rynku Starego Miasta z okazałym ratuszem i słynnym zegarem astronomicznym -pomink Jana Husa, gotycki kościół NMP przed Tynem.  Kolacja w restauracji "U MEDVIDKU". Nocleg w hotelu.

4 Dzień Po śniadaniu.Przejazd do Aderszpaskich Skał -rezerwatów przyrody na skalę europejską o pow.1771 ha.Spacer po rezerwacie, a następnie przejażdzka tratwami po jeziorku zaporowym między skałkami. Lunch. Zwiedzanie Kutnej Hory -miasta wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO, najciekawszego i najcenniejszego miasta w okolicy Pragi. -w programie: katedra Św.Barbary, Dwór Włoski i kaplica czaszek. Kolacja w restauracji "KONIRNA". Nocleg w hotelu.

 5 Dzień Po śniadaniu. Przejazd na lotnisko w Pradze na dwie godziny

przed planowanym odlotem i przelot do Warszawy. 
 
 

Czas pożegnać Pragę. Mamy nadzieję że wspaniała architektura, kręte uliczki, magiczne zaułki sprawią że Państwo wrócą tu ponownie i będą wspominać uroki tego miasta.