Hotel Ossa ****Congress & Spa

Arrow

Hotel Ossa wraz z zespołem sal konferencyjnych i bogatym centrum rekreacyjnym stanowi wielofunkcyjny kompleks. To obiekt przystosowany do przyjęcia dużej liczby gości. Położony w Rawie Mazowieckiej w niedalekiej odległości od Warszawy, zaledwie 60 km, może stać się kluczowym podczas organizacji imprez, czy spotkań biznesowych.

 

Charakterystyka hotelu:

       161 pokoi dla ponad 300 osób

       2 restauracje, Lobby Bar, Klub Nocny Mandragora

       10 sal konferencyjnych mieszczących od 10 do 1000 osób

       Centrum wodne, termalne i spa

       Bilard, kręgielnia

       Sala do squacha i sportowa

 

Programy Incentive:

W czasie wolnym od konferencji na życzenie gości hotel organizuje programy rozrywkowe: występy kabaretów, rewie, koncerty, recitale gwiazd, imprezy okolicznościowe i bale. Przykładowe imprezy:

Wizyta u Al Caponego

Wczesne lata prohibicji, nowo powstałe organizacje przestępcze w trosce o dalszy rozwój, postanawiają zjednoczyć swoje siły. Czas wybrać nowa głowę rodziny. Atmosfera niczym z filmu „Ojciec Chrzestny”. Goście i prowadzący wystylizowani na tamtą epokę, swingowe melodie, wszędzie członkowie gangu. Trzeba będzie popisać się niezwykłą czujnością, może uda się zdemaskować zdrajców lub będzie trzeba pozbyć się niewygodnych świadków. Ponadto przemyty, hazard, piękne kobiety, czerwone światło i dym cygar to wszystko przeniesie nas bez trudu w czas Al’a Caponego.

Kosmici

Oczywiście nikt z nas nie był przekonany, ale z pewnością nieraz podejrzewał siebie i kolegów z pracy o dziwne skłonności. Pewnego popołudnia firma odkryła swoje drugie prawdziwe oblicze, ku zaskoczeniu wszystkich, mniejszej lub większej radości, okazało się że jesteśmy sobą …ale w kosmicznym wydaniu.

Przebrania i nowa charakteryzacja powstanie z inicjatywy uczestników. Po odpowiednim przygotowaniu nastąpi uroczysta inicjacja osób biorących udział w zabawie. Jednak bycie kosmitą nie jest takie proste trzeba wykazać się umiejętnościami na różnych polach od zadań umysłowych do prowadzenia sądy kosmicznej.

Najlepszy oddział zostanie wysłany w celach rekonesansowych na inną „Zieloną” planetę. Lot odbędzie się promem kosmicznym, którego elementy zostały przemycone przez poprzednie jednostki elitarne i przez co znajduje się na planecie Ziemia.

Noc z Duchami

Rozpoczynamy od rytuału Wywoływania Duchów. Wywołujący wraz ze świtą Akolitów przywoła wszystkich uczestników do tajemnego kręgu. Okolice zasnuje biały, gęsty dym, niezliczone ognie pochodni rozjaśnią blade lica zebranych. Kapłan mamrocze niezrozumiałe polsko-łacińskie teksty, wkrótce obudzi drzemiące w nicości Duchy z Doliny. Mroki czarnej, pochmurnej nocy pogłębi złowieszcza krucza muzyka. Alchemik zaś, zawczasu sporządzonym wrzącym płynem ugasi pragnienie oczekujących. Specyfik ten pozwoli ujrzeć wszystkich… Strachy w ludzkich ciałach.

Całość imprezy podzielona jest na dwie części Rytuał Wywoływania Duchów i Marsz Duchów.

Przebrania, światło pochodni, muzyka z łatwością wprowadzą w klimat i na pewno umilą czas po nużącej konferencji.

 

Na Twoje życzenie przygotujemy ofertę ze szczegółowym programem.

Zadzwoń (022) 844-42-30 lub napisz e-mail turystyka@jointex.pl