Amber Baltic Konferencja i potem partyjka golfa

Arrow

Hotel Amber Baltic położony jest bezpośrednio przy plaży, ma do dyspozycji 191 pokoi na sześciu piętrach (jedno dla niepalących), w tym 12 apartamentów, 2 suity oraz pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Każdy z pokoi posiada balkon z widokiem na morze oraz szeroką i czystą plażę. Pokoje są wyposażone w łazienkę, suszarkę do włosów, TV z programem telewizji satelitarnej, radio, telefon i mini-bar. Do dyspozycji Gości jest także strzeżony parking.

Hotel dysponuje szerokim zapleczem gastronomicznym: polska restauracja Chopin, restauracja Brasserie, Kawiarnia Wiedeńska, Beach Bar z tarasem, Amber Bar, Night Club Plaża oraz Knajpka Piwna. Goście hotelowi mogą skorzystać szerokiej oferty SPA-Wellness –m.in. pakiety FIT & AKTIV, THALASSO czy SANSHUI, basen i sauna w cenie pobytu.

Do dyspozycji Gości hotelowych jest również Amber Baltic Golf Club w Kołczewie, 12 km od hotelu z polem golfowym klasy ‘Champions’ z 18 dołkami i polem golfowym klasy ‘Baltic’ z 9 dołkami oraz polem treningowym, chipping i pitching area- położony na obrzeżu Wolińskiego Parku Narodowego, w sąsiedztwie morza i czystego powietrza.

 Charakterystyka obiektu:

 • 191 pokoi / 366 miejsc
 • sale konferencyjne max. 410 osób
 • Kawiarnia Wiedeńska, Knajpka Piwna, Amber Bar
 • Night club „Plaża”
 • Basen kryty i otwarty
 • Centrum SPA i Wellnes
 • Solarium
 • Tenis stołowy, rowery, bilard

 

Program Incentive

Turniej bowlingowy

Wieczór morski - kolacja w stylu biesiady morskiej z muzyką szanty oraz wodzirejem - piratem wieczoru

Wieczór japońsk
i - uroczysta kolacja połączona z prezentacją i degustacją sushi oraz sake, urozmaicona pokazem sztuki walk japońskich kendo i iaido

Wieczór sportowy – lekka regeneracyjna kolacja, po kolacji podział na grupy

Wiking party – wieczór średniowieczny w wiosce wikingów na wyspie Wolin, połączony z pokazem walk, konkursami dla uczestników oraz prezentacją rękodzieła ludności zamieszkałej na wyspie Jomsborg skrócony kurs barmański – kolacja połączona z krótką prezentacją alkoholi, mieszanie drinków w podgrupach, konkurs na najlepszego „Barmana – Amatora”

Program dla kobiet - pokaz florystyczny połączony z nauką bukieciarstwa, wróżby - hiromancja i tarot prowadzony przez dyplomowaną wróżkę oraz prezentacja kosmetyczna - np. sztuka makijażu, dobór kolorystyki prowadzony przez wizażystę lub kosmetyczkę

Wieczór myśliwski - wyjazd do leśniczówki, ognisko połączone z pieczeniem dzika, zawody w terenie

Wycieczki

 • spacer do rezerwatu żubrów
 • wycieczka autokarowa po wyspie Wolin
 • wycieczka statkiem Białej Floty do miejscowości Ahlbeck z możliwością skorzystania z Term Bałtyckich ( kompleks basenowy )
 • wycieczka statkiem wikingów - „Z życia Wikingów i Słowian...” pokazy historyczne z aktywnym uczestnictwem widzów, m.in. przejażdżka łodzią Wikingów, rzut oszczepem, strzelanie z łuku, walki na miecze, prezentacja historii, możliwość połączenia pokazu z kolacją w stylu średniowiecznych wikingów
 • zwiedzanie fortów pruskich w Świnoujściu, połączone z aktywnym wypoczynkiem, skrócony kurs musztry wojskowej połączony z kolacją wojskową przy ognisku.

Akademia Golfa - w Amber Baltic Golf Club – 14 km od hotelu

 

Na Twoje życzenie przygotujemy ofertę ze szczegółowym programem.

Zadzwoń (022) 844-42-30 lub napisz e-mail turystyka@jointex.pl