Misja Cacafuego - poznaj tajniki pirackiego rzemiosła

Arrow

W 1567 roku Sir Francis Drake, pirat, awanturnik, a jednocześnie admirał i angielski bohater narodowy towarzyszył swojemu kuzynowi w rozpoznawczej podróży na morze Karaibskie i do Zatoki Meksykańskiej. Podróż zakończyła się katastrofą, bowiem wściekli Hiszpanie zwabili intruzów w zasadzkę na południe od Veracruz i zniszczyli ich okręty. Drake i Hawkins ledwo uszli z życiem. Od tego czasu Drake z bezgraniczną nienawiścią ścigał na morzu okręty katolickich Hiszpanów. 13 grudnia 1577 roku Drake wyruszył w morze z flotyllą pięciu statków w podróży dookoła świata...

Co zatem czeka dzielnych korsarzy...?
...prawdziwy chrzest bojowy, szorowanie pokładu, kukułcze gniazdo, sokole oko, wielobój marynarski, nawigacjaorientacja w terenie, trening w posługiwaniu się piracką bronią, mega-wyrzutnia – zatapianie jednostek pływających i wiele innych prób pirackich!

Powyższe konkurencje, a w szczególności ich prawidłowe wykonywanie z pewnością przypadną do gustu Sir Francisowi Drake’owi. A wtedy już nic nie stanie na przeszkodzie aby po wsze czasy cieszyć się sławą i bogactwami na pokładzie Cacafuego.

 

Programy realizujemy w obiektach:

Hotel Pan Tadeusz


Na Twoje życzenie przygotujemy ofetę ze szczegółowym programem.

Zadzwoń (022) 844-42-30 lub napisz e-mail turystyka@jointex.pl