Husky

Arrow

Wszystkim uczestnikom przygody z psami Husky oferujemy kontakt z sympatycznymi, łagodnymi zwierzakami, pokażemy na czym polega sport psich zaprzęgów oraz damy możliwość samodzielnego poprowadzenia zaprzęgu. Do dyspozycji grupy będzie kilkanaście psów rasy siberian husky, wytrenowanych i sprawdzonych w pracy z lud??mi, oraz profesjonalny sprzęt do tworzenia prawdziwych psich zaprzęgów.

Uczestnicy mają za zadanie stworzyć sprawnie działający psi zaprzęg. Należy ubrać psy w uprzęże, dobrać je w pary, a następnie wybrać lidera – oczywiście na podstawie wskazówek maszera. Na koniec uczestnicy „testują” zaprzęg.

Kontakt z psami oraz próby stworzenia dobrze działającego zaprzęgu ze stada wzbudzają wiele emocji i są dla całej grupy ??ródłem wspaniałej zabawy oraz powodem do współpracy i wspólnego działania.

Cani Cross to podstawowa forma w profesjonalnych zawodach psich zaprzęgów. Uczestnik biegnie ciągnięty przez wytrenowanego w zaprzęgu psa. Zawody można organizować na różnym poziomie, w każdej grupie wiekowej. Jest to wesoła zabawa na krótkim odcinku - realizowana w formie sztafety.

 

Programy realizujemy w obiektach:
Galindia - ślad dawnego plemienia

Hotel Wierchomla

 


Na Twoje życzenie przygotujemy ofertę ze szczegółowym programem.

Zadzwoń (022) 844-42-30 lub wyślij e-mail turystyka@jointex.pl